Thomas Lange

Partner

thomas@mbla.dk / 30 26 36 49

Michael Moos-Bjerre

Partner

michael@mbla.dk / 26 24 68 06

Mark Lindencrone Saylor

Markedschef

mark@mbla.dk / 27 77 20 20

Tilde Moos-Bjerre

Chefkonsulent

tilde@mbla.dk / 29 93 52 08

Anders Vrangbæk Riis

Konsulent

andersvr@mbla.dk

Rikke Lange

Konsulent

rikke@mbla.dk

Mick Plesner

Konsulent

mick@mbla.dk

Malthe Nørgaard Nielsen

Juniorkonsulent

malthe@mbla.dk

Julie Schroeder

Juniorkonsulent

julie@mbla.dk

Emilie Birk Jørgensen

Studentermedhjælper

emilie@mbla.dk

Anders Rasmussen

Studentermedhjælper

anders@mbla.dk

Christian Lykkeby Olsen

Studentermedhjælper

christian@mbla.dk

Anne Bundgaard Ipsen

Studentermedhjælper

anne@mbla.dk

Magnus Koudahl

Studentermedhjælper

magnus@mbla.dk

Rosa Nielsen Næs

Studentermedhjælper

rosa@mbla.dk

Trine Bjerre

Ejer af Bjerre Kommunikation.

Trine er tilknyttet Moos-Bjerre og Lange som ekstern kommunikationspartner.

Grafisk design

Moos-Bjerre og Lange har tilknyttet en designer, som vi anvender på opgaver, hvor layout, design og opsætning er særligt vigtigt.

Moos-Bjerre og Lange ApS © 2017 CVR-nummer: 36032537